Про компанію

Компанія спеціалізується на виготовленні виробів із нержавіючої та чорної сталі для всіх підприємств харчової промисловості.

На сьогоднішній день ми маємо виробничу базу з широким спектром обладнання: токарні, фрезерні, свердлильні верстати, гідравлічні преси та листозгини, ножиці гільйотини, зварювальні напівавтомати та інвертори (зварювання кольорових металів), стрічкові пили по металу та багато іншого.
Постійно поповнюючи та вдосконалюючи свою технологічну базу, ми прагнемо максимально якісно та швидко виконувати замовлення наших клієнтів.

Співробітники, які працюють у компанії, мають величезний досвід у своїх галузях спеціалізації. Це і менеджери, які сприяють продажу обладнання, і технічний склад, без якого неможливе якісне виготовлення та ремонт обладнання, і керівництво компанії, що об’єднало всіх цих людей однією ідеєю.

Маючи велику базу конструкторської та технологічної документації з виготовлення ходових видів продукції, ми завжди готові взятися за виготовлення нестандартного обладнання та виробів згідно з індивідуальним технічним замовленням покупця.

Наше підприємство також постачає обладнання для харчової промисловості від зарубіжних виробників.
У нас налагоджено гнучку систему знижок та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Сертификат качества 22000:2007
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×