Санітарно-гігієнічне обладнання

Умивальник нержавіючий

Умывальник нержавеющийОсновні особливості

  • пристрій повністю виготовлений із нержавіючої сталі марки AISI 304 товщиною 1,2 мм;
  • має компактну та міцну конструкцію;
  • виконання може бути одно-, дво- та трипостовим;
  • за способом кріплення може бути окремим або навісним;
  • існують три варіанти активації умивальника:

а) фотоелемент
б) педаль
в) колінна

  • можлива додаткова опція: термостатичний клапан для змішування гарячої та холодної води

Замовити прорахунок Читати далі

Промислова сушарка для взуття

Сушка обуви

Застосування генератора озону забезпечує ліквідацію бактерійної флори та мікотоксинів, що становлять загрозу розвитку грибкових захворювань у працівників.

 

 

 

 

Замовити прорахунок Читати далі

Мийка для взуття ручна

Мойка сапогМийка виконана з нержавіючої сталі.
Вода підводиться до приєднання 1/2”, що знаходиться в нижній частині миття.
Щітка з прохідною конструкцією.
Стічні води відводяться через сифон A50.
Габарити: 500х400х400 мм
Вага: 20 кг

 

 

 

 

 

Замовити прорахунок Читати далі

Мийка фартухів

Мойка фартуков

Тиск води в системі, бар, не більше 3
Габаритні розміри, мм
Ширина 1200
Глибина 350
Висота 2000
Маса, кг, не більше 50
Приєднувальний патрубок підключення води, дюйм 1/2
Сифон О500

Замовити прорахунок Читати далі

Спеціалізоване обладнання для гігієни підприємства

Робота на підприємствах харчової промисловості потребує ретельного витримування санітарно-гігієнічних норм. Особливо це актуально для скотобоєн та м\'ясопереробних цехів. Суворі вимоги обумовлені як необхідністю захисту працівників та обслуговуючого персоналу, так і відповідністю продукції, що випускається, чинним технічним умовам.

Щоб підтримувати необхідний рівень гігієни на виробництві, необхідно максимум уваги приділяти підтримці чистоти у робочій зоні, а також у місцях відпочинку персоналу та зберігання продукції. Для цього застосовується спеціальне обладнання для санітарії та гігієни виробництва. Його підбирають залежно від умов роботи, розмірів виробничих та складських приміщень.

Якщо необхідно сучасне гігієнічне обладнання, варто звернути увагу на широкий асортимент товарів, пропонованих компанією «Агуна®». Компанія-виробник спеціалізується на виготовленні обладнання для гігієни, спеціально призначеного для застосування у м\'ясних цехах або бійнях.

Яке вибрати санітарно-гігієнічне обладнання

Незалежно від умов виробництва, рекомендовано використовувати санітарне обладнання для особистої гігієни:

  • Умивальники та мийки для робітників
  • Устаткування для миття фартухів
  • Системи миття взуття
  • Сушарки

Якщо передбачається робота з м\'ясними продуктами, важливо підтримувати чистоту рук. Встановлений умивальник дозволить у будь-який момент відмити інструменти та руки. Він може бути одно-, дво- чи три-постовим. Його встановлюють у безпосередній близькості від робочого місця або на вході у виробничий цех. Для виготовлення використовується нержавіюча сталь, захищена від корозії, що має зносостійкість. Вона витримує тривалий контакт із засобами для чищення, захищена від подряпин та інших пошкоджень.

Можлива навісна установка, або ж вибирається обладнання, що стоїть окремо. Це справедливо і для інших миючих пристроїв. Техніка може здійснювати подачу гарячої чи холодної води. Якщо передбачається її змішування, миття оснащується термостатичним клапаном.

Аналогічним чином оснащуються лінії миття чобіт та фартухів. Це устаткування, якого здійснюється подача води. Очищення проводять за допомогою щіток, що мають прохідну конструкцію. Стічні води відводяться через сифон. Мийні лінії потребують певного тиску води у системі.

Активація обладнання здійснюється за допомогою вбудованої педалі (ножної або колінної) або фотоелементом. Конструкція оптимізована таким чином, щоб процес очищення здійснювався максимально швидко та робочий не втрачав зайвого часу на підготовку до роботи.

Де купити санітарно-гігієнічне обладнання в Києві

Бажаючим купити техніку для санітарії, компанія «Агуна®» пропонує сучасне обладнання спеціально призначене для експлуатації в умовах харчових виробництв. В інтернет-магазині можна замовити все необхідне для оснащення скотобоєн та м\'ясопереробних цехів за доступною ціною. Надається послуга доставки продукції до будь-якого населеного пункту України, включаючи Одесу та Київ.
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×