Меблі з нержавіючої сталі

Шафи з нержавіючої сталі

Шкаф нержавеющий
Шафки речові та технологічні. Будь-які розміри та конфігурація. Товщина матеріалу 0,8мм. Марка стали AISI 304, AISI 430, оцинкований лист або чорний лист під порошкове фарбування.

Якісна фурнітура.

Замовити прорахунок Читати далі

Стелажі та полиці нержавіючі

Стеллажи и полки нержавеющиеПідприємство має виробничі потужності для виготовлення стелажів та поличок будь-якої складності та розмірів.

СТЕЛЛАЖІ З НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ

 • каркас труба 40х40х1, 5 або 30х30х1, 5 AISI 304
 • матеріал полиць AISI 304
 • товщина листа залежить від навантаження на полицю
 • полки посилені ребрами жорсткості
 • регульовані по висоті ніжки

 

Замовити прорахунок Читати далі

Столи обробні промислові з нержавіючої сталі

Столы из нержавеющей сталиПредприятие имеет производственные мощности для изготовления столов любой сложности и размеров.

СТОЛИ ВИРОБНИЧІ

  • каркас труба 40х40х1, 5 або 30х30х1, 5 AISI 304
  • матеріал стільниці AISI 304
  • товщина листа стільниці 1,5 мм
  • стільниця посилена ребрами жорсткості
  • регульовані по висоті ніжки

 

Замовити прорахунок Читати далі

Мийки промислові нержавіючі

Мойка нержавеющая на одну раковину

Мийки промислові нержавіючі для харчової галузі

Для підприємств сфери харчової промисловості будь-якого розміру необхідно купити мийки з нержавіючої сталі. Даний тип обладнання дуже важливий, звичайні кухонні мушлі не зможуть його замінити. Компанія «Агуна» займається виготовленням промислового обладнання за індивідуальними параметрами клієнтів.

Особливості та різновиди промислових мийок з нержавіючої сталі

Мийка нержавіюча на підприємстві застосовується для різних цілей. Раковини використовуються безпосередньо для обробки продукції, очищення рук співробітників, промислового посуду та інвентарю. Для кожного завдання необхідно мати окреме миття.

Залежно від розмірів та конфігурації обладнання виділяють зварні та штамповані раковини з однією, двома або трьома секціями.

Замовити прорахунок

Застосування раковин з нержавіючої сталі

Залежно від своїх характеристик миття з нержавіючої сталі може застосовуватися для різних цілей:

 1. З 1 секцією. Використовується на невеликих підприємствах обробки продуктів одного типу. Може застосовуватись для миття рук співробітниками.
 2. З двома секціями. Найбільш затребуваний тип мийок із нержавіючої сталі. Використовується на великих підприємствах для одночасної обробки продуктів двома співробітниками. Можливе застосування однієї секції для розморожування (у випадках, коли немає можливості встановити спеціальні столи).
 3. З 3 секціями. Використовується на великих підприємствах обробки та виробництва продуктів, на кухнях закладів громадського харчування.

Особливо варто виділити мийні ванни. Це великі мушлі, які можуть мати від однієї до трьох і більше секцій. Вони відрізняються значною глибиною. Застосовуються для обробки туш на невеликих виробництвах.

Купити нержавіючі мийки варто на будь-яке підприємство громадського харчування та м’ясомолочної промисловості. Згідно з санітарними нормами раковини встановлюються у спеціально відведених приміщеннях або в цехах із чітко розмежованими зонами.

На нашому сайті клієнти можуть замовити обладнання з відповідними параметрами, а співробітники магазину допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Устаткування для підприємств харчопрому від виробника

Український виробник «Агуна» займається виробництвом виробів з нержавіючої та чорної сталі. У роботі використовуються лише сплави, допущені до застосування у харчовій промисловості.

Мийка з нержавіючої сталі нашого виробництва — це відповідне гігієнічним нормам якісне обладнання з гарними експлуатаційними характеристиками.

Для раковин «Агуна» будь-якого типу характерні такі особливості:

 • Використання для виробництва нержавіючої сталі марки AISI 304 — безпечного для здоров’я людини міцного сплаву, стійкого до корозії.
 • Оптимальна товщина стільниці (1,5 мм) та раковини (1 мм). Можливе виробництво продукції за індивідуальними вимогами залежно від особливостей підприємства, цехів, типу виробництва.
 • Посилена конструкція. Полиця зміцнюється ребрами жорсткості із нержавіючої сталі.
 • Міцні ніжки з регульованими опорами, що дозволяють вирівнювати положення обладнання навіть на підлозі з дефектами.
 • На вибір замовника компанія пропонує кілька варіантів арматури та гідравлічних пристроїв (змішувачі, сифони, крани).

Мойка нержавеющая на две раковины Мойка нержавеющая на три раковины Мойка нержавеющая на три раковины толстая

 

 

 

 

 

Переваги сталевої нержавіючої мийки

Мийки з нержавіючої сталі мають такі переваги, як:

 1. Простота підключення. Підключення до водопроводу та каналізації не займе багато часу і не викличе у майстра труднощів.
 2. Легкість догляду. Поверхня раковин та стільниць гладка і не стирається в процесі експлуатації. У нержавіючу сталь не в’їдаються забруднення, тому її легко мити і чистити.
 3. Великий об’єм раковини. Готове обладнання виготовляється за стандартними розмірами. Параметри, що використовуються, припускають значну глибину секцій. За бажанням замовника габарити миття змінюються.
 4. Компактність. Не зважаючи на значну місткість раковин, обладнання є компактним і не займає багато місця.
 5. Безпека. Кути нержавіючої сталі для мийок затуплені або закруглені для запобігання виробничому травматизму.
 6. Довговічність. Залежно від умов експлуатації конструкція прослужить від 20 до 50 років.
 7. Хороші експлуатаційні характеристики. Крім стійкості до корозії, мийки з нержавіючої сталі відрізняються високою міцністю, стійкістю до перепадів температур і агресивним середовищам.
 8. Вбудовування в промислові меблі. За бажанням клієнта готова раковина може бути вмонтована у шафу чи стіл. Для таких випадків рекомендується замовлення обладнання за індивідуальними розмірами.
 9. Можливість з’єднання з іншими раковинами. Продукція компанії «Агуна» виготовляється згідно із загальноприйнятими стандартами, тому може бути підключена до іншого обладнання у разі потреби.
 10. Вартість. Ціна мийок із нержавіючої сталі повністю відповідає їх якості. Придбання буде вигіднішим при замовленні оптової партії.
 11. Висока якість. Виробник гарантує весь асортимент своєї продукції.

Устаткування для підприємств харчової промисловості від українського виробника

Українські підприємства харчопрому обирають вітчизняних постачальників обладнання та інвентарю. Це розумне рішення, оскільки лише місцеві виробники можуть орієнтуватися у вимогах державних органів контролю якості продукції та процесів виробництва. Компанія «Агуна» користується великою довірою у клієнтів, про що свідчать численні позитивні відгуки.
Купити мийку з нержавійки у Києві, Дніпрі та інших містах можна на замовлення. Для цього потрібно вказати потрібні габарити. Найближчим часом із клієнтом зв’яжеться менеджер для уточнення даних. Співробітник інтернет-магазину aguna.ua допоможе підібрати оптимальне рішення для будь-якого підприємства, зорієнтує замовника за ціною в грн. Наша компанія пропонує купити мийки з нержавіючої сталі в Україні з доставкою до відділення вантажного перевізника.

Замовити прорахунок

Парасолі витяжні з нержавіючої сталі

Зонты вытяжные из нержавеющей стали

Вентиляційний зонт для промислових підприємств

Промислові зонти для вентиляції використовуються на харчових підприємствах для очищення повітря від пари, частинок рідин та жирів, що знаходяться в ньому. Обладнання встановлюється на кухнях над тепловою технікою, що використовується для приготування страв. Жодне підприємство харчопрому не обходиться без зонтів на витяжки.

Загальні характеристики та принцип роботи обладнання

Більшість житлових та деяких комунальних приміщень обладнано припливними системами вентиляції. Для промислових підприємств (зокрема харчової сфери) характерні викиди із вмістом сторонніх частинок (жири, олії, випаровування). Змішуючись із чистим повітрям, забруднений швидко поширюється по невиробничих приміщеннях, а також може потрапити у навколишнє середовище. Тому на підприємствах харчової промисловості використовуються зонти припливно-витяжні з нержавіючої сталі, ціна яких залежить від розміру конструкції та матеріалів.

Як правило, це обладнання складається з таких частин, як:

 • Короб. Це основа приладу, що служить корпусом для інших елементів обладнання, є обмежувачем поширення повітря, що притягується.
 • Фільтри. Залежно від типу підприємства моделі оснащуються жировловлювачами, спеціальними касетами та іншими видами додаткових систем очищення повітря.
 • Вентилятори. Встановлюються не в кожному пристрої. Зонт вентиляційний прискорює притягування повітря в коробку. Устаткування комплектується цим приладом опціонально залежно від типу підприємства та побажань клієнта.
 • Повітропровід. Вентканал з нержавіючої сталі діаметром 110-150 мм (можливий індивідуальний прорахунок) для проведення забрудненого повітря в систему вентиляції.
 • Додаткові елементи. Промислові вентиляційні зонти виробництва компанії «Агуна» обладнуються приймальними лотками, які надходять залишки маслянистих забруднень.

Замовити прорахунок

Особливості вентиляції підприємств харчової промисловості

До підприємств сфери харчової промисловості належать: заводи, м’ясокомбінати, різноманітні цехи обробки та консервації, заклади громадського харчування, продуктові склади. Для організації систем вентиляції використовується спеціальне обладнання для кожного типу приміщень, що виділяють наступні:

 1. Виробничі цехи, кухні та зони для переробки продукції (фрукти, овочі, м’ясо, птиця, риба, хлібобулочні та кондитерські вироби). Зонти витяжні над обладнанням із нержавіючої сталі забезпечують підтримку прийнятних умов.
 2. Приміщення для зберігання готової продукції. Залежно від типу товарів на складах необхідно підтримувати певний рівень вологості та руху повітря.
 3. Зали для обслуговування клієнтів. До них відносяться відповідні приміщення громадського харчування, торгових центрів, павільйони ринків. До такого витяжного обладнання висуваються інші вимоги.
 4. Адміністративні та службові приміщення. У кімнатах необхідно забезпечити комфортні умови для відпочинку персоналу та зберігання особистих речей.

Функції виробничого вентиляційного обладнання

На відміну від кухонної техніки того ж призначення, виробнича витяжний зонт не просто видаляє з повітря пару, частки масел та інших речовин. До промислового обладнання пред’являються підвищені вимоги. Витяжка повинна виконувати такі функції:

 1. Забезпечувати повітрообмін. На виробничих кухнях підтримуються спеціальні санітарно-епідемічні умови. Одними з найважливіших параметрів мікроклімату є вологість та швидкість руху повітря. Витяжки повинні створювати та підтримувати оптимальні умови для приготування та зберігання продуктів.
 2. Забезпечувати належний рівень вибухо- та пожежної безпеки. Це особливо важливо для м’ясокомбінатів та заводів із виробництва цукру.
 3. Запобігати шкідливому впливу на здоров’я співробітників харчоблоків, складів, виробничих цехів. Витяжні зонти повинні вчасно видаляти з повітря неприємні запахи, вуглекислий газ, різні випаровування.
 4. Запобігати впливу технологічних процесів на мікроклімат приміщення та навколишнє середовище. Пари, гази та запахи з виробничих цехів та кухонь не повинні змінювати умови у кімнатах підприємства. Потужне витяжне обладнання запобігає впливу цих факторів.

Витяжне обладнання для підприємств харчової сфери за індивідуальними параметрами

У компанії «Агуна» для будь-якого виду підприємств можна замовити виготовлення витяжних зонтів для вентиляції із нержавіючої сталі. Ми пропонуємо різні типи приладів (острівні, пристінні). Наші майстри допоможуть зробити прорахунки та створять обладнання за індивідуальними параметрами.

У роботі компанією використовується нержавіюча сталь певних марок — AISI 430 та AISI 304. Сплави широко застосовуються у харчовій сфері для виготовлення обладнання, інвентарю, посуду. Така нержавіюча сталь практично не схильна до корозійних змін, здатна витримати значні перепади та тривалий вплив високих та низьких температур. Основною перевагою подібних сплавів є їхня безпека. Метали, що входять до їх складу, не становлять небезпеки для людини і не надають негативного впливу на якість продуктів харчування. Для покращення властивостей виробів з нержавіючої сталі її можна оцинковувати.

Витяжні зонти в каталозі інтернет-магазину «Агуна»

Підібрати обладнання для конкретного підприємства досить складно. Наша компанія здійснює виготовлення вентиляційних зонтів на замовлення, займається постачанням продукції закордонних виробників та пропонує обробку металів. 

Замовити прорахунок обладнання зручно на сайті через спеціальну форму, де можна вказати габарити, за якими буде виготовлена ​​техніка.

Пропонуємо купити зонт на вентканал в Києві та Україні за ціною, що відповідає якості. Прайс послуг представлено на сайті. Здійснюється доставка до обраного відділення транспортного перевізника.

Замовити прорахунок

Виготовлення меблів з нержавіючої сталі на замовлення

Успішна робота підприємств харчової сфери багато в чому залежить від оснащення та правильної обстановки. Суворі вимоги передбачають використання обладнання та меблів, виготовлених із нейтральних матеріалів, несприйнятливих до постійного впливу агресивних речовин. Ще одна вимога, яка пред\'являється до умов виробництва – можливість швидкого прибирання, для чого часто застосовуються хімічно активні миючі засоби.

Звичайні металеві поверхні мають властивість швидко окислюватися при тривалому контакті з кислим та вологим середовищем. Це неприпустимо з погляду чинних санітарних норм. Єдиним розумним виходом стане використовувати виробничі меблі з нержавіючої сталі.

Бажаючим купити меблі з нержавіючої сталі в Києві, компанія «Агуна®» пропонує широкий вибір обладнання для закладів громадського харчування, ресторанів, магазинів та кафе. Також здійснюється виготовлення меблів з нержавіючої сталі для будь-яких підприємств харчової галузі: скотобоєнь, м\'ясопереробних цехів, кондитерських та ковбасних виробництв.

Якісні нержавіючі меблі включають такі вироби:

 • Речові та технологічні шафи
 • Стелажі та полиці з нержавіючої сталі
 • Технологічні та обробні столи

Бажаючим придбати меблі з нержавіючої сталі для громадського харчування на замовлення пропонується обладнання для оснащення кухні:

 • Кухонні шафи
 • Промислові мийки на ніжках
 • Металеві витяжні парасольки

Де ще використовуються меблі з нержавіючої сталі

Окрім підприємств харчової сфери, меблі з нержавіючої сталі знаходять застосування і в інших господарських галузях, наприклад, у сільському господарстві, на підприємствах хімічної галузі, у дослідницьких лабораторіях, у фармацевтичній сфері.

Це обумовлено безліччю переваг, які мають нержавіючі поверхні:

 • Найвищий ступінь корозійної стійкості
 • Повна стійкість до вологи
 • Хімічна нейтральність
 • Проста підтримка гігієни за рахунок застосування активних миючих засобів
 • Виняткова зносостійкість та міцність, властива будь-яким металевим меблям
 • Не втрачають своїх якостей з часом
 • Просте видалення найсильніших забруднень
 • Довгий час зберігають привабливий зовнішній вигляд

Гарні блискучі поверхні матимуть високий ступінь захисту від появи подряпин і вм\'ятин. Крім того, навіть постійне інтенсивне очищення після використання практично ніяк не погіршує якість робочих поверхонь, що особливо актуально для кухонних та виробничих меблів, що знаходяться в постійному контакті з жирами, м\'ясом, різними хімічними реагентами, і потребує регулярного збирання.

Практичні меблі з нержавіючої сталі на замовлення в Києві

Бажаючим купити меблі з нержавійки на замовлення в Україні, магазин «Агуна®» пропонує великий вибір готової продукції. Також можливе виробництво меблів з нержавіючої сталі на замовлення, за індивідуальними кресленнями замовника. Такий підхід дозволяє оснастити будь-яку скотобійню або м\'ясний цех, незалежно від розмірів та конфігурації приміщення, розміщення обладнання, висоти стель тощо.

Пропонуються меблеві вироби для облаштування ресторанів та кафе, кондитерських цехів, лабораторій, підприємств виробничої галузі. Для виробництва використовується сучасне обладнання. Це дозволяє повністю контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва.

Переваги нашої компанії:

 • Можливо виробництво меблів з нержавіючої сталі в будь-яких кількостях
 • Всі замовлення виконуються точно у визначений термін
 • Наші менеджери готові надати точну інформацію про технічні характеристики продукції
 • Меблева продукція виготовляється у точній відповідності до вимог замовника, включаючи розміри та обладнання
 • Надається консультаційна підтримка клієнтів на етапі вибору продукції
 • Пропонуються доступні ціни на всі позиції в каталозі
 • Вся продукція реалізується на умовах офіційної гарантії виробника
 • Можлива доставка меблів з нержавіючої сталі на замовлення в Харків, Київ.

Виробництво нержавіючих меблів здійснюється на власному устаткуванні. Це дозволяє не залежати від примх виробника і дає можливість виключити зрив термінів поставок з незалежних від нас причин.

Щоб точно вкластися у виділений бюджет, рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів, які швидко розрахують попередню вартість покупки. Для цього достатньо залишити заявку на сайті, щоб менеджери могли у найкоротші терміни зв\'язатися для уточнення деталей замовлення.

Виготовлені виробничі меблі з нержавіючої сталі будуть швидко доставлені до Харкова або будь-якого іншого міста України.
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×