Двері для харчового виробництва

Розстібні двері

Распашные двери

Ворота холодильних камер для підприємств

Спеціальні двері для низькотемпературних камер — це обов’язковий елемент комплектації цехів обробки, складів для зберігання продукції, що швидко псується. Конструкції забезпечують герметизацію приміщень, що охолоджуються, на промислових підприємствах харчової галузі.

Замовити прорахунок Читати далі

Відкатні двері

Двери откатные из стали

Двері відкатні для приміщень з необхідністю контролю температур

Зали, цехи, морозильні камери різних габаритів, складські та виробничі приміщення підприємств харчової промисловості, що охолоджуються, вимагають посиленого контролю над мікрокліматом. Насамперед необхідно забезпечити герметичність, і лише потім регулювати рівень вологості та швидкість руху повітря.

Замовити прорахунок Читати далі

Маятникові двері ПВХ

Двери маятниковые двухстворчатые

Двері маятникового типу для ізоляції приміщень харчового виробництва

Жорсткі маятникові двері – це варіація розстібних конструкцій, що найчастіше використовується в різних технологічних приміщеннях. Вони монтуються в місцях, що вимагають підтримки стабільної температури: виробничих цехів, холодильних камер, складів, підприємств громадського харчування, магазинів роздрібної та оптової торгівлі.

Замовити прорахунок Читати далі

Вибираємо двері для харчового виробництва

Робота на підприємствах харчового виробництва в основному відбувається у великих цехах з високими стелями та товстими стінами. Такі промислові будинки потребують відповідного облаштування. Крім основного виробничого обладнання, має значення та технічне оснащення цеху, його відповідність санітарним та протипожежним нормам. Якщо йдеться про правильну організацію робочого приміщення, необхідно забезпечити безперешкодний прохід працівників та обладнання для транспортування, для чого встановлюються спеціальні двері для промислових будівель.

Якщо необхідні двері для харчових виробництв, рекомендуємо оцінити асортимент продукції компанії «Агуна®». Пропонуються вироби різної конструкції, для невеликих харчових підприємств та великих промислових об\’єктів. Можливе виготовлення вхідних дверних пристроїв та воріт за індивідуальними розмірами замовника, а також конструкцій для оснащення нестандартних приміщень та будівель.

Які бувають двері для виробничих приміщень

Бажаючим купити металеві двері промислові, виробник «Агуна®» пропонує наступні варіанти продукції:

  • Розчинні виробничі двері для охолоджуваних цехів, холодильних камер та залів, складських приміщень
  • Відкатні для встановлення в приміщеннях з недостатньою шириною проходів або в умовах недостатнього вільного простору
  • Маятникові, що мають жорстку конструкцію для застосування в технологічних приміщеннях, що потребують підтримки постійної температури

Вказані двері для промислових приміщень можуть застосовуватися не тільки в умовах виробництва, а й на складах, підприємствах торгівлі та харчування, що діють, у хімічній галузі, в машинобудуванні.

Особливості дверей у промислових будівлях

Двері промислових будівель, що виготовляються, мають просту, і разом з тим надійну конструкцію. Міцне сталеве полотно встановлюється у металеву коробку. Установка повністю зібраних дверей нічим не відрізняється від монтажу інших аналогічних конструкцій і може бути виконана у будь-якому стандартному дверному отворі, проході чи коридорі. Крім того, можливе виготовлення моделей нестандартних розмірів та конфігурації для застосування у спеціальних технологічних конструкціях та об\’єктах.

Для збільшення опірності навантаженням застосовується міцний внутрішній каркас, який може бути додатково посилений ребрами жорсткості. Для запобігання температурним втратам використовується термоізоляційний наповнювач, наприклад, двокомпонентний спінений поліуретан.

Навіть найпотужніші двері будуть легко відчинятися і закриватися. Продумана конструкція легко керується. Зовнішній монтаж передбачає постійний доступ до приміщення, при цьому, якщо необхідно обмежити його, на двері може бути встановлений механічний або електронний замок.

Де купити промислові двері за доступною ціною

Якщо потрібні двері для технічних приміщень, варто придбати продукцію «Агуна®». Це перевірений виробник, який пропонує вигідні умови для співпраці:

  • Доступні ціни
  • Великий асортимент товарів
  • Індивідуальний підхід до клієнтів
  • Зручні умови оплати
  • Доставка по Україні (до будь-якого населеного пункту).
  • Допомога спеціалістів при виготовленні продукції за власними кресленнями

Якщо вам необхідно купити двері промислові в Києві або іншому місті України, варто зв\’язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті. Вони розрахують попередню вартість комплекту для кожного конкретного варіанта.
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×