Рольганги

Рольганги приводні

Приводной рольганг

Привідні рольганги — автоматизуйте виробництво!

Рольганг приводний — роликовий конвеєр, який використовується для переміщення вантажів. Наприклад, коробок, різної тари, палет, ящиків. Його особливість полягає у наявності силового агрегату. Рольганг приводний переважно використовується у важкій промисловості, оскільки підходить для транспортування важких та великогабаритних вантажів. Купити такий роликовий конвеєр в Україні можна безпосередньо у виробника за вигідною ціною, звернувшись до компанії «Агуна®». Також у нас є непривідні (гравітаційні) моделі, поворотні транспортери.

Особливості роботи приводних рольгангів

Завдяки чому вантаж можна переміщати або в горизонтальній площині, або піднімати вгору, роблячи це похилою площиною (кут невеликий). Рух відбувається за рахунок примусового обертання роликів за допомогою ланцюгової передачі електродвигуна.

Привідна система дозволяє налагодити точне пересування з постійною швидкістю, тому її вирішують для підвищення ефективності виробництва. Для більшої безпеки вантажів апарат може бути додатково укомплектований спеціальним захисним бортом, колесами для більшої зручності переміщення. Від цього залежить остаточна ціна приводного рольганга.

Як правило, цей пристрій може мати розміри від 1 до 20 метрів завдовжки і від 0,1 до 2 метрів завширшки. Як матеріал конструкції приводного рольгангу використовується нержавіюча сталь, яка покривається для більшої надійності емаллю, порошковим забарвленням, цинковим покриттям. У середньому потужність приводу становить 0,1 –; 18 кВт, що дозволяє пристрою працювати зі швидкістю в межах 1 – 90 м/хв. У рольгангу приводного ролики виконуються з таких матеріалів, як пластик, нержавіюча сталь, а також чорна або оцинкована. Їх діаметр складає 50 – 127 мм. Всі ці характеристики впливають на ціну приводних рольгангів, тому вона уточнюється індивідуально.

Привідні роликові конвеєри та їх переваги

Багато підприємств хоче купити рольганг приводний в силу його позитивних характеристик, серед яких:

 • проста, надійна та довговічна конструкція;
 • здатність працювати в приміщеннях, що відрізняються агресивним середовищем (наприклад, з підвищеною вологістю, кислотністю, лужністю);
  велика вантажопідйомність;
 • можливість реверсивного руху;
 • забезпечення збереження вантажу, рівномірного та спокійного переміщення;
 • можливість створення траси складної конфігурації.

Ціна приводних рольгангів найвигідніше купівлі у постачальника, безпосередньо з виробництва, тому заходьте в наш магазин «Агуна®». Ми пропонуємо хороші умови постачання товарів, надаємо послугу виготовлення обладнання на замовлення. Всі вироби сертифіковані, повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Доставка здійснюється у різний спосіб по всій країні. Бажаєте дізнатися більш детальну інформацію, уточнити умови угоди та оформити замовлення? Телефонуйте!

Замовити прорахунок Читати далі

Рольганги непривідні

Неприводной гравитационный рольганг

Непривідний рольганг для переміщення різноманітних вантажів

Рольганг непривідний (гравітаційний) є роликовим конвеєром для універсального використання. Він популярний, його вирішують купити різні підприємства для переміщення різних вантажів поштучно. Наприклад, мішків, ящиків чи коробок. Також цей пристрій може використовуватися як накопичувач вантажів.

Замовити прорахунок Читати далі

Роликові конвеєри для транспортування продукції

Під час роботи складських та виробничих об\'єктів важливо забезпечити безпечне та швидке транспортування готової продукції на лінії упаковки або на зберігання. Для цього можна використовувати роликові транспортери, за допомогою яких можна переміщати вантажі в коробках, мішках, контейнерах або в заводській упаковці. Також за допомогою роликових пристроїв можна організувати переміщення харчових продуктів у працюючому м\'ясному цеху (розроблених або цілісних туш, їх частин).

Компанія «Агуна®» займається виробництвом роликових конвеєрів для підприємств харчової галузі, а також для невеликих та середніх виробництв, що займаються випуском власної продукції.

Виробляється рольгангове обладнання двох основних типів:

 • Гравітаційний конвеєр, що не вимагає подачі електроживлення
 • Привідний рольганг в якому переміщення вантажу здійснюється по напрямних, що рухаються

Компактний конвеєр на роликах не потребує складного налаштування або частого обслуговування. Він дає можливість оптимізувати виробничі процеси чи роботу складу. Прискорюється виготовлення продукції, якщо необхідна доставка сировини в окремі зони цеху або виробничого приміщення.

З чого складається рольганг-роликовий конвеєр

Основними модулями, з яких складається рольганговий транспортер, є:

 • Рама, на якій закріплені обертові ролики на нерухомих осях
 • Опори (їх кількість визначається довжиною рами), можуть бути доповнені регульованими по висоті ніжками або гумовими коліщатками
 • Електричний привід (для приводних моделей)

Ролики встановлені на зносостійкі підшипники, завдяки яким здійснюється вільне обертання без будь-яких зусиль.

Гравітаційний конвеєр не потребує електроживлення. Вантаж переміщається під впливом своєї ваги. Для цього несучі рами встановлюють під невеликим кутом. Основна перевага таких пристроїв – гранично проста конструкція, що практично не вимагає обслуговування. Крім того, непривідний рольганг є дуже економічним, оскільки відсутні витрати на електроенергію. Є у такого обладнання і серйозна вада – переміщення можливе на невеликі відстані, крім того, воно не здатне доставляти вантажі в зони, розташовані вище за точку старту.

Бажаючим купити роликовий транспортер для переміщення важких та габаритних вантажів, краще вибрати пристрій, оснащений приводом. Такі конвеєри здатні переміщувати тяжкості догори. Переваги таких пристроїв:

 • Збільшена вантажопідйомність
 • Висока продуктивність роботи
 • Зниження витрат на обслуговуючий персонал
 • Повна автоматизація виробництва
 • Можливість роботи в прямому та реверсному режимах
 • Допускає підйом вантажу на потрібну висоту
 • Забезпечується постійна швидкість переміщення вантажів

Якщо необхідне сортування та відправлення вантажів у різні напрямки, має сенс купити рольганги поворотного типу. Вони оснащені спеціальними роздільниками, що дозволяють регулювати напрямок вантажу – прямо або з переміщенням на іншу лінію, що подає.

Якщо передбачається рух вантажів по складній траєкторії, використовують окремі прямі, поворотні та підйомні рольганги роликові. Їх збирають у єдину систему доставки задля забезпечення функціонування заводу чи окремого виробничого цеху. Для збереження вантажів лінія доставки може бути доповнена захисним бортом.

Якщо порівнювати особливості та переваги обох типів пристроїв, то можна зробити висновок, що приводні моделі має сенс використовувати в умовах середніх/великих підприємств з великим обсягом товарів та вантажів, тоді як непривідний рольганг купити який можна за низькою ціною є оптимальним варіантом для невеликих виробництв.

Де купити рольганг в Україні

Якщо необхідний роликовий конвеєр, його можна купити за вигідною ціною у перевіреного постачальника обладнання «Агуна®». Здійснюється виготовлення рольгангів різних видів, включаючи приводні та гравітаційні роликові та стрічкові моделі.

Переваги нашого сервісу:

 • У магазині великий вибір обладнання для підприємств харчової галузі
 • Використовуються безпечні матеріали
 • Можливе виготовлення продукції з індивідуальними характеристиками
 • Надаються послуги доставки до будь-якого населеного пункту України
 • Пропонуються доступні ціни, якщо порівнювати з пропозиціями конкурентів

Наші фахівці готові відповісти на будь-які питання та дадуть свої рекомендації щодо вибору відповідної моделі рольгангового транспортера для конкретних виробничих умов. Ми підберемо відповідні рольганги для виробництва ціна яких не вплине на збільшення собівартості продукції, що випускається.
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×