Гаки для м'яса

Гак для субпродуктів

Крюк №1

Кронштейн зі смугового металу 35х10 мм. гарячеоцинкованого.

Підвіс та гаки нержавіючі.

Замовити прорахунок Читати далі

Бі-рейковий гак

Крюк №3
Бі-рейковий гак використовується для підвішування та переміщення туш великої рогатої худоби та свиней. Виготовляється зі спеціалізованої здвоєної рейки, яка закріплюється кріпленням з двох литих алюмінієвих консолей. Гак стійкий до корозії завдяки виготовленню з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики:

 • Ролікова підвіска зі смуги 40х10.
 • Гачок з нержавіючої сталі діаметром 16 мм.
 • Роліки з полімерного матеріалу з кульковими підшипниками.

Замовити прорахунок Читати далі

Крюк путовий

Крюк №4

Кронштейн зі смугового металу 35х10 мм.

Гарячеоцинкованого. Ланцюг діаметром 6 мм. Нержавіюче кільце.

Замовити прорахунок Читати далі

Різнога з глибоким прогином

Крюк №7

Кронштейн зі смугового металу 35х10 мм. Гарячеоцинкованого.

Гачок із нержавіючої сталі діаметром 16 мм.

Замовити прорахунок Читати далі

Різнога

Крюк №8

Різнога для транспортування та оброблення туш

Різнога — це незамінне обладнання для підприємств, що спеціалізуються на обробці чи торгівлі м’ясною продукцією.

Конструкція та використання різниць

Транспортування цілісних туш свиней та великої рогатої худоби (ВРХ) або їх частин на м’ясокомбінатах проводиться по трубчастих підвісних шляхах. Для цього використовуються спеціальні конструкції:

 • вішалки;
 • гаки;
 • різноги.

Вішалки та гаки різних конструкцій переважно застосовуються саме для переміщення. Різнога для свиней та ВРХ — це розпірка, що вставляється між задніми кінцівками туші для її обробки безпосередньо на підвісному шляху. На вигляд виріб нагадує речову вішалку з гаками на кінцях.

Особливості обладнання для підприємств харчової промисловості

До підприємств харчової промисловості висуваються підвищені санітарно-гігієнічні вимоги. Встановлені державою стандарти передбачають використання обладнання, виготовленого із певних матеріалів.

Особливо для виробництва техніки, інструментів, посуду, столів, шаф та інших меблів використовуються різні марки нержавіючої сталі. У більшості випадків продукція створюється із сплавів AISI 304 та AISI 316. Іноді використовуються високолеговані марки. Дані сплави екологічно безпечні і практично не схильні до корозії завдяки своїм складам.

Крім цього, марки нержавіючої сталі для харчової промисловості мають такі властивості:

 1. Гладка рівна поверхня, яка легко піддається сухому та вологому очищенню.
 2. Стійкість до умов зовнішнього середовища. Сталь нормально переносить тривалу дію вологості та перепади температур.
 3. Надійність. Навіть листи нержавіючої сталі завтовшки в кілька мм мають високу міцність на удар і витримують велику вагу.
 4. Довговічність. Термін експлуатації виробів з нержавіючої сталі (залежно від умов використання) становить від 20 до 50 років.

Якісне обладнання для харчової промисловості від українського виробника

Компанія «Агуна» пропонує купити різнога для ВРХ та свиней власного виробництва. Ми гарантуємо якість нашого обладнання та доступні ціни.

Різніжки для туш худоби та свиней знадобляться на будь-яких підприємствах харчопрому для транспортування, оброблення та зберігання м’яса в холодильних камерах. Можливе виготовлення обладнання за індивідуальними параметрами. Доставка здійснюється по всій Україні за тарифами перевізника.

 

Замовити прорахунок

Крюк-ковзун з бічним зачепом

Крюк №5

Кронштейн зі смугового металу 35х10 мм.
Гарячеоцинкованого.Гачок з нержавіючої сталі діаметром 16 мм.
Бічний зачіп діаметром 14 мм.

Замовити прорахунок Читати далі

Крюк-ковзун

Крюк №2 

 

 

Кронштейн зі смугового металу 35х10 мм.

 

 

Гарячеоцинкованого.Гачок з нержавіючої сталі діаметром 16 мм.

 

 

 

Замовити прорахунок Читати далі

Гаки

Крюк №6Матеріал кронштейна – Ст 3 з наступним оцинкуванням. У верхній частині кронштейна виконаний сідлоподібний прогин для мінімізації сили тертя між кронштейном та трубою підвісної колії.

Крюк виготовлений з харчової нержавіючої сталі марки AISI 304. Вільно провертається в кронштейні навколо осі.

Максимальне навантаження на гак – 250 кг.

Замовити прорахунок Читати далі

Міцні та надійні гаки для підвішування м\'яса

Робота в умовах забійного цеху передбачає підвішування туш для обробки та подальшого транспортування на лінію переробки або для зберігання на склад. Для цього має сенс використовувати гаки для туш, які можуть переміщатися спеціальними напрямними або допускають закріплення на транспортувальній платформі

Кращим рішенням стануть гачки з нержавіючої сталі для м\'яса, оскільки вони виготовляються з матеріалу, що має несприйнятливість до корозії (а робота в м\'ясному часто проходить в умовах підвищеної вологості), а також не вступає в реакцію з хімічно активними та агресивними матеріалами, часто використовуються для дезінфекції або обробки туш.

Компанія «Агуна®» виготовляє різне обладнання для оснащення забійних та переробних цехів, зокрема гаки для м\'яса, ціна яких є доступною навіть для невеликих приватних виробництв. Одним із сучасних рішень є нержавіючий єврокрюк для м\'яса, купити його можна для оснащення лінії розбирання, обвалки та жилування.

Також в асортимент магазину входять інші варіанти підвісних пристроїв:

 • Гак для субпродуктів, що є ковзним кронштейном
 • Бі-рейковий гачок для переміщення великих туш (свиней та ВРХ) з роликовою підвіскою для руху напрямним шляхом
 • Шляховий гак з ланцюгом і ковзним кронштейном
 • Різного для напівтуш, з кронштейном і двома точками зачеплення, щоб вішати їх (два варіанти виготовлення – з прогином і без нього)
 • Крюк-ковзун – оснащується ковзним кронштейном і гачком з нержавіючої сталі (два варіанти – з бічним зачепом і без нього)
 • Поворотний гак для підвішування туш із сідлоподібним прогином для зниження сили тертя між підвісною частиною та несучою трубою

Які краще купити гаки для підвішування м\'яса

Вибір обладнання здійснюють, відштовхуючись від передбачуваних умов експлуатації. Якщо йдеться про серійну роботу з тушами, включаючи обробку та переробку м\'яса, має сенс купити гаки для м\'яса, виготовлені з нержавіючої сталі. Більш доступний за ціною варіант – із звичайної сталі Ст-3, із захисним покриттям, нанесеним методом гарячої оцинкування. Таке покриття забезпечить необхідну стійкість до корозії та є досить міцним, щоб витримувати тривалий контакт із агресивними речовинами.

Стандартний діаметр робочої частини гака – 14-16 мм. Поверхні, що безпосередньо контактують з м\'ясом, як правило, виготовлені з нержавіючої сталі, тоді як несучі деталі та кронштейни, що ковзають, можуть бути виконані зі звичайного металу. Якщо є поворотні елементи, вони можуть бути доповнені ковзними або кульковими підшипниками, що забезпечують вільніше обертання навколо осі.

Ще один важливий параметр – вантажопідйомність. Перш ніж купити гачки для м\'яса, потрібно розрахувати допустимі навантаження на підвіс. Стандартний єврокрюк витримує вагу туші свині та ВРХ. Для транспортування напівтуш достатньо вибрати S-подібний гак для м\'яса, що витримує навантаження до 250 кг, купити його можна в нашому інтернет-магазині.

Де купити гаки для туш

Бажаючим придбати обладнання, призначене для оснащення м\'ясного цеху, рекомендуємо ознайомитися з широким асортиментом товарів компанії «Агуна®». Пропонуються пристрої для підвішування м\'яса, що повністю відповідає сучасним вимогам безпеки. На весь товар розповсюджується фірмова гарантія виробника. Можлива доставка Україною (до будь-якого населеного пункту).
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×