Пристрої

Мішалки харчові

Мешалки электрическиеНеймовірна ціна на Мішалки електричні місткістю 150 і 260 літрів в Київ (Україна) від компанії Aguana®. Купити Мішалки електричні місткістю 150 та 260 літрів зі складу. Ціна, фото, умови доставки. Телефонуйте!

Замовити прорахунок Читати далі

Прес для м’яса

Пресс пневматическийПризначення
Прес пневматичний для формування сиров’ялених ковбас призначений для надання батонам ковбас квадратної (прямокутної) форми в перерізі.
Опис конструкції:

 • Прес повністю виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304;
 • виконавчі елементи преса – пневматичні циліндри італійської фірми CAMOZZI;
 • Прес має компактну та міцну конструкцію.

 

Замовити прорахунок Читати далі

Підйомно-перекидальний пристрій

Подъемно-опрокидывающее устройство

Напруга живлення, В 380
Частота, Гц 50
Споживана потужність, кВт 2,2
Габаритні розміри, мм
Довжина 1480
Ширина 920
Висота 3050
Висота перекидання візка, мм 1910
Можливість регулювання висоти перекидання 1810…1960
Маса, кг, не більше 450

 

Замовити прорахунок Читати далі

Підйомник перекидач візків

Опрокидыватель пневматический

Підіймач-перекидач візків: технічне виконання

Створення харчової продукції від початку до кінця потребує постійного транспортування величезних упаковок на великі піднесення. У зв’язку з цим людського ресурсу часто недостатньо для виконання технологічного процесу, проте на допомогу завжди приходить спеціалізоване підіймально-транспортне обладнання. Від правильного вибору пристроїв залежатиме якість робіт.

Що це таке

Підіймач-перекидач призначений для завантаження техніки сировинним матеріалом м’ясної, рибної, кондитерської, молочної промисловості за допомогою візків. Установка розроблена з метою задоволення потреб та побажань замовника, а також полегшення роботи у процесі переробки харчової продукції.

Завантажувач із функцією перекидання — багатофункціональне обладнання для складських приміщень, що дозволяє підвищити вироблення та зменшити тимчасові витрати, пов’язані з підйомом виробів. Ланцюговий Підіймач-перекидач візків значно полегшує переробну процедуру.

Щоб отримати продукцію, сировина обробляється у спеціальних технічних установках. На вилкову частину завантажувача монтуються спеціальні резервуари та ємності для перевезення сировинного матеріалу. Після доставки всього необхідного до обладнання, що перевертає пристрій швидко і з високою точністю завантажує його в чан.

Висоту перекидання задає клієнт. Пристрій перекидає візок на рівні висоти завантаження ємності. Конструкція пересувного гідравлічного витягу виготовлена ​​з нержавіючої сталі.

Де купити хороший підіймач-перекидач візків

Компанія Aguna займається виробництвом виробів із нержавіючої та чорної сталі, які можна використовувати у всіх сферах харчової промисловості. Головними перевагами бренду є:

 • швидкість виконання робіт;
 • швидка доставка;
 • висока якість;
 • доступна ціна.

Ознайомитись з технічними параметрами пристрою можна на офіційному сайті, де розміщені оголошення про продаж техніки. Завдяки наявності зручного сайту дізнатися розрахунок та купити таке важливе обладнання стає доступнішим.

Замовити прорахунок

Перекидач контейнерів

Опрокидыватель контейнеров

Перекидач контейнерів для автоматизації виробничих процесів

Перекидач контейнерів — це підйомно-транспортний механізм, призначений для швидкого розвантаження ящиків. Це обладнання дозволяє значно підвищити ефективність виробництва будь-якого масштабу.

Як використовуються перекидачі контейнерів на підприємствах харчової промисловості

Устаткування застосовується в різних сферах для автоматичного вивантаження вмісту ящиків за допомогою зміни їх положення у просторі (нахилу під певним кутом). Переважно гідравлічний механізм використовується на складах та лініях виробництва. Устаткування може бути залучене для вивантаження продукції в візки, транспортні засоби, а також безпосередньо на конвеєр.

У сучасній харчовій промисловості найбільше потрібні перекидачі для пластикових контейнерів. За допомогою них здійснюється розвантаження таких типів продукції, як:

 • овочі;
 • фрукти;
 • розфасовані у міцні пакування товари;
 • сипучі продукти.

Перекидачі призначені для будь-яких типів продукції, але з метою обережності їх не використовують для вивантаження крихких товарів.

Опрокидыватель пластиковых контейнеров

Переваги

Перекидачі дозволяють автоматизувати багато базових процесів на підприємствах харчової промисловості. Можливість налаштування обладнання повністю виключає людський фактор на виробництві.

До основних переваг перекидача контейнерів належать:

 1. Простота експлуатації. Будь-який працівник зможе розібратися в управлінні та налаштуванні обладнання після ознайомлення з інструкцією, технічним паспортом та базовим інструктажем від керівника підприємства.
 2. Висока продуктивність. Використання спеціального обладнання підвищує обсяги виконуваних робіт, їх якість та швидкість.
 3. Висока експлуатаційна гнучкість. Це обладнання саме по собі може виконувати різні завдання. Удосконалення конструкції дозволяє розширити використання техніки.

Вибір обладнання в інтернет-магазині «Агуна»

«Агуна» — це український виробник обладнання підприємств харчової промисловості. Наша компанія пропонує купити перекидач контейнерів за вигідною ціною. Також до уваги клієнтів пропонують товари закордонних постачальників. Можливе виготовлення продукції із нержавіючої сталі на замовлення, здійснення обробки металів.

Ціна перекидачів контейнерів та іншої техніки повністю відповідає якості пристроїв. З інформацією про характеристики нашої продукції можна ознайомитись на сторінці товарів або по телефону. Приймаються індивідуальні замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні (за тарифами перевізника).

Замовити прорахунок

Масажер для м'яса

Массажор инъектированного мяса

Вакуумний масажер м’яса

Для збільшення виходу та покращення якості готової продукції на підприємствах харчової промисловості використовують вакуумні масажери для м’яса.

Необхідність процесу масажу м’яса

Спеціальні пристрої для масажу м’яса дозволяють збільшити вихід готової продукції з ін’єктованого м’яса та покращити його органолептичні якості.

За допомогою м’ясомассажера обробляється яловичина, телятина, свинина, птиця, риба. Пристрої використовуються також для маринування та посолу продукту.

Конструкція та принцип роботи пристрою

Масажер для м’яса є приладом, обладнаним великим баком для завантаження продукції. Об’єм чаші становить 250 л. При необхідності бак нахиляють і фіксують в одному із семи різних положень. Для виготовлення фаршів передбачається заміна лопаті на спеціальні інструменти. Пристрій обладнано таймером та системою регулювання кількості обертів.

Масаж м’яса здійснюється в умовах вакууму шляхом обертання барабана. Продукція рівномірно переміщається у чаші, рідина розподіляється по м’ясних волокнах. Вакуумне середовище дозволяє зберегти цілісність білкових сполук, прискорити процеси маринування та посолу.

Спеціальний пристрій завантаження дозволяє мінімізувати ручну працю та виключити ризик зараження продукції інфекціями та потрапляння всередину чаші сторонніх частинок. Ціна масажера для м’яса залежить від кількості функцій та комплектації обладнання.

Продукція для харчових підприємств із нержавіючої сталі

Обладнання та інвентар, що використовуються на підприємствах окремих сфер промисловості, повинні виготовлятися з нержавіючої сталі особового складу. Харчові виробництва та заклади громадського харчування комплектуються продукцією, виготовленою з металів марок AISI 304 і AISI 316. Дані сплави мають такі характеристики:

 • стійкість до умов зовнішнього середовища — вироби добре переносять перепади температур, тривалий вплив вологи;
 • простість догляду — гладку поверхню нержавіючої сталі легко очищати від забруднень;
 • міцність — листи металу завтовшки кілька мм здатні витримати значні навантаження;
 • тривалий період експлуатації — термін служби приладів та виробів з нержавіючої сталі становить від 20 до 50 років.

Компанія «Агуна» є українським виробником промислового обладнання для харчової галузі. При виготовленні продукції ми використовуємо лише якісні матеріали. Клієнти також можуть розглянути пропозицію виробництва обладнання на замовлення за індивідуальними параметрами.

Вибір масажера для м’яса в Україні

Купити вакуумний масажер в Україні з доставкою до Києва та інших населених пунктів можна у нашому інтернет-магазині. Співробітник компанії передзвонить замовнику для уточнення наявності та характеристик необхідного обладнання.

При індивідуальному замовленні ціна вакуумного масажера для м’яса розраховується в залежності від кількості використаних матеріалів та характеристик пристрою.

Замовити прорахунок

Маніпулятор розвантаження туш

Манипулятор разгрузки тушМаніпулятор призначений для навантаження-розвантаження туш свиней та ВРХ з підвісної колії автомобіля-рефрижератора на цехові підвісні колії. Виконавчий механізм пристрою – гідравлічна система потужністю 2,2 кВт і зусиллям, що розвивається, в 4000 кг. Даний маніпулятор має 4 ступені свободи, забезпечуючи тим самим вільний доступ у всьому діапазоні досяжності.

Замовити прорахунок Читати далі
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×