Підвісні шляхи для туш

Стрілки підвісних шляхів

Стрелки подвесных путей
Стрілки підвісної колії використовуються для перенаправлення руху гаків у місцях розгалуження монорейки підвісних колій.

Замовити прорахунок Читати далі

Підйомник диференціальний

Подъемник дифференциальныйТехнічні характеристики:

  • матеріал – оцинкована сталь Ст3, кожух – нержавіюча сталь AISI 304
  • потужність мотор-редуктора1,1 кВт (виробництво STM Італія)
  • продуктивність 150 туш/год
  • регулювання кута нахилу здійснюється таллю вантажопідйомністю 500 кг

 

Замовити прорахунок Читати далі

Автомобільні підвісні колії

Автомобильные подвесные пути
У кузові автомобіля-рефрижератора встановлюється просторова конструкція підвісних колій. Маса поступово розподіляється по периметру підлоги. Конструкція підвісних шляхів піддається оцинкуванню для запобігання корозії.

Замовити прорахунок Читати далі

Навіщо потрібні підвісні шляхи для туш

Під час роботи цеху обробки м\'яса часто виникає необхідність транспортування напівтуш ВРХ та свиней. Для цього має сенс встановити підвісний смуговий шлях, яким зможуть переміщатися гаки для м\'яса. Залежно від передбачуваного навантаження та виробничої потужності підбирають несучі конструкції, здатні витримувати вагу туші. Також мають значення розміри м\'ясного цеху, конфігурація дверних прорізів та прольотів, їхня пропускна здатність.

Компанія «Агуна®» займається виготовленням обладнання для м\'ясокомбінатів та харчових виробництв. У тому числі пропонуються підвісні шляхи для туш і напівтуш. Можливе виготовлення підвісних шляхів для конкретних виробництв, а також оснащення м\'ясного цеху за індивідуальним проектом замовника.

Стандартне обладнання для цеху м\'ясопереробки

Типовий підвісний шлях являє собою трубчасті або смугові напрямні, по яких вільно переміщаються порожні або навантажені гаки, що мають просту або поворотну конструкцію, різноги для напівтуш, путові та гаки-ковзуни. Залежно від конструкції, система направляючих може грати роль монорейки з двотавровим профілем для переміщення роликової консолі, із закріпленим на ній вантажним підвісом.

Простіший варіант – трубчаста напрямна, виготовлена ​​з нержавіючої або сталевої труби із захисним покриттям (наноситься методом гарячого оцинкування). Установка конструкцій здійснюється за рахунок міцних кронштейнів, на колони або двотаврові балки.

На конструктивні особливості змонтованого шляху безпосередньо впливають такі фактори:

  • Вантажопідйомність несучих конструкцій
  • Поточний стан стелі та стін
  • Розміри приміщення
  • Перевірений ступінь навантаження
  • Технічні умови (вологість повітря, температура)

Доповнити конструкцію можна стрілками для перенаправлення потоків до конвеєра, а також диференціальним підйомником для розвантаження автотранспорту, з подальшою подачею туш та напівтуш на підвісний шлях м\'ясного цеху.

Підвісні шляхи для оснащення автомобільних рефрижераторів

Якщо здійснюється перевезення м\'яса худоби автомобілем із холодильною камерою, можна оснастити кузов спеціальними підвісними шляхами. При цьому, маса конструкції і навантаження, що приймається, рівномірно розподіляється по площі підлоги рефрижератора, щоб виключити деформацію стінок кузова. Для захисту від корозії всі металеві поверхні покриваються міцним шаром цинку. Такий пристрій дозволяє перевозити м\'ясо для зберігання після забою худоби.

Де купити підвісний шлях для туш

Бажаючим придбати підвісний шлях для транспортування напівтуш за вигідною ціною, компанія «Агуна®» пропонує великий вибір обладнання, призначеного для забійних та м\'ясопереробних цехів. Наші фахівці підберуть підходящий варіант підвісних напрямних або нададуть допомогу в проектуванні конструкцій безпосередньо під конкретне приміщення цеху.
ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

×