Забійні цехи

Прогінний коридор ВРХ

Прогонный коридор КРСПризначений для підведення тварин із передзабійного приміщення до боксу оглушення.

Габаритні розміри 1800х1000 мм.

Довжина узгоджується на етапі проектування.

Можливі наступні варіанти виконання:

 • кислостійка нержавіюча сталь;
 • Ст 3 з наступним гарячим оцинкуванням.

 

Замовити прорахунок Читати далі

Прогінний коридор свиней

Прогонный коридор свиней

 • кислостійка нержавіюча сталь;
 • Ст 3 з наступним гарячим оцинкуванням.
 •  

  Замовити прорахунок Читати далі

  Пневматичні ліфти

  Лифт пневматический

  Необхідний тиск компресора, бар 5
  Габаритні розміри, мм  
  Висота 4500
  Довжина 1500
  Глубина 1500
  Максимальна маса підйому, кг 250
  Розмір майданчика, мм 1150х1650

  Замовити прорахунок Читати далі

  Ванна знекровлення

  Ванна обескровливания

  Має подвійний злив для спрямування крові в окрему ємність, а стоків у каналізацію.

  Розміри та конфігурація проектується індивідуально, згідно з проектом бійні.

  Виконання: кислотостійка нержавіюча сталь.

   

   

  Замовити прорахунок Читати далі

  Бокс оглушення свиней

  Бокс оглушения свиней

  Цей пристрій призначений для знерухомлення тварини для подальшого оглушення. Управління відбувається за допомогою двох пневматичних циліндрів. Перший відіграє роль засувки. Піднімає заслінку, пропускаючи тварину всередину, і опускає заслінку, блокуючи свиню у боксі. Після оглушення другий пневмоциліндр розкриває бічну стінку, що призводить до викочування свині на бік подальшої обробки.
  Ліво- та правостороннє виконання.

  Можливі наступні варіанти виготовлення:

  • кислотостійка нержавіюча сталь;
  • Ст 3 з наступним гарячим оцинкуванням.

  Замовити прорахунок Читати далі

  Бокс для оглушення ВРХ

  Бокс оглушения КРСУправління ручне. Підняття та опускання засувки здійснюється за допомогою троса. Фіксуючий важіль утримує бічну стінку у вертикальному положенні, а після оглушення розблокує шарнірне кріплення бічної стінки, що призводить до викидання туші за межі боксу.
  Ліво- та правостороннє виконання.

  Можливі наступні варіанти виготовлення:

  • кислостійка нержавіюча сталь;
  • Ст 3 з наступним гарячим оцинкуванням.

  Ціна від 20 500 грн

   

  Замовити прорахунок Читати далі

  Бічова мийка

  Бичове миття для обробки туш після забою

  Бічеве миття – це установка, яка призначається для очищення туш свиней і видалення залишків щетини (після обробки в шпарчанах). Устаткування є частиною лінії забою.
  Бичевая мойка

  Потужність, кВт 9,5
  Напруга живлення В 380
  Габаритні розміри, мм  
  Довжина 3000
  Ширина 1780
  Висота 3000
  Маса, кг, не більше 950
  Продуктивність, туш/годин 150
  Тиск води, бар 0,4
  Температура води, °С 38

  Замовити прорахунок Читати далі

  Якісне обладнання для вибою худоби

  Продуктивна робота забійного цеху можлива в тому випадку, якщо використовується сучасне обладнання, що дозволяє прискорити забій худоби, роблячи його максимально гуманним та безболісним. Стандартне оснащення цеху забою худоби включає:

  • Бокс оглушення свиней та ВРХ
  • Прогінний коридор для тварин
  • Пункт підготовки туш (ванна знекровлення та бичова мийка)
  • Лінія переробки, що включає техніку для обробки

  Також має сенс використовувати допоміжне обладнання для скотобійні, що спрощує роботу: пневматичні ліфти для робітників, спеціальні меблі та ін.

  Найкращим рішенням стане використовувати комплексну лінію для автоматичної бійні. Якісне обладнання для забою худоби та оброблення туш дозволить збільшити продуктивність роботи цеху з повним збереженням комфортних умов для співробітників, які працюють на м\'ясному виробництві. Сучасна модульна технологія дає можливість швидко зібрати забійне обладнання в одну лінію підготовки м\'яса, що повноцінно працює. При цьому враховуються особливості виробничого приміщення, його форма та розміри. Все це спрощує складання лінії для забою великої рогатої худоби та свиней.

  Первинна ділянка бійні худоби

  Важливою частиною будь-якого забійного цеху є первинна ділянка, на якій відбувається підготовка та забій худоби. Щоб оптимізувати проходження тварин, на скотобійні встановлюють спеціальний прогонний коридор. Існують окремі модифікації для свиней та ВРХ, також можливе виготовлення універсального варіанта. Пристрій може бути доповнений системою розпилення води з форсунок для заспокоєння тварини, щоб унеможливити небажаний викид адреналіну в кров.

  Можливі модифікації:

  • Коридори з різною кількістю однотипних модулів (підбирається під розмір цеху)
  • Розсувні стінки для проходу великих свиноматок
  • З засувкою, що блокує зворотний хід тварин

  Цим коридором тварини проходять із накопичувального приміщення в бокси для оглушення. Вони, у свою чергу, є тим місцем, де відбувається швидкий автоматизований забій. Типове обладнання забійного цеху є пристроєм для знерухомлення тварини перед оглушенням. Воно оснащується впускною засувкою та механізмом перекидання для подачі туші на конвеєр чи робочий стіл. Оптимальний варіант – з пневматичним керуванням. У випадку, якщо використовується автоматичний забій худоби, можна досягти збільшення продуктивності роботи з одночасним зменшенням кількості персоналу. Стандартний бокс оглушення ВРХ або свиней може керуватися одним бійцем.

  Для виробництва прогінних коридорів та боксів оглушення використовується нержавіюча сталь. Також можливе виготовлення із звичайної сталі, із захисним цинковим покриттям (наноситься методом гарячого оцинкування). Бокси можуть мати два варіанти виконання: право – лівий.

  Устаткування для забійного цеху (ділянка підготовки туш)

  Після оглушення тварини настає черга працівників, які займаються підготовкою туш. Вони приступають до знекровлення, використовуючи для цього спеціальні ванни, що виконують функцію ємності для збирання крові. Далі, туша надходить на скреб-машину для видалення щетини, а потім на бичову мийку. Тушу протягують через вали, що обертаються з бичами для промивання і видалення залишків щетини. За рахунок подачі води розпилювальними форсунками забезпечується якісне обмивання туші. Після цього її можна відправляти на лінію розбирання, обвалки та жиловки м\'яса.

  Де купити обладнання для бійні худоби за доступною ціною

  Якщо необхідно купити пристосування для бійні худоби в Україні, найкращим рішенням стане співпраця з компанією «Агуна®». Це перевірений постачальник обладнання для забійних цехів та підприємств харчової галузі. Тут можна купити обладнання для великої м\'ясобійні, або придбати комплект обладнання для міні-цехів обробки м\'яса.

  Пропонується модульне обладнання, що дозволяє оснастити забійний цех для худоби будь-якої конфігурації, також доступні готові варіанти, якщо необхідно купити бійню під ключ. Якщо передбачається робота великого м\'ясопереробного цеху при скотобійні, в асортименті продавця можна знайти все необхідне для збирання лінії переробки м\'яса.

  Переваги компанії «Агуна®»:

  • Великий вибір товарів для харчової галузі
  • Доступні ціни
  • Можливість доставки по Україні
  • Зручні способи оплати

  Можна купити комплект обладнання або замовити окрему модифікацію під власні потреби. Все реалізоване обладнання відповідає сучасним вимогам та нормам, що застосовуються у харчовому виробництві. Можливе виготовлення конкретних одиниць техніки за індивідуальними побажаннями замовника.

  


  ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК

  ×